Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
stol1
7 квітня – Всесвітній день здоров'я, саме в цей день відбулась історична подія, де вперше за історію країни зібралися за одним круглим столом для обговорення на тему: «Здорова нація – сильна країна» чиновники, бізнесмені, громадські діячі, спортсмени, лікарі, дієтологи та ЗМІ.

Протягом чотирьох останніх місяців компанія FitCurves працювала над організацією цього проекту разом з Асоціацію «Українські центри нових технологій здоров'я», Міністерством охорони здоров'я, Міністерством молоді та спорту та іншими організаціями, що долучалися в процесі роботи. Результатами плідної співпраці стали: всеукраїнське дослідження про стан здоров'я українців, міський фестиваль у центрі Києва, а також круглий стіл з підписанням резолюції про подальші дії.

Круглий стіл складався з двох частин. В першій частині були розглянуті питання правильного харчування та безпечність продуктів в сучасних умовах. В обговорені взяли участь головні дієтологи і фахівці МОЗ, Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя, Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва, Європейський інститут міждисциплінарних досліджень та виховання (Ганновер-Германія), також представники медіа сектору, громадських організацій та спорту.

В другій частині було представлене національне дослідження про стан здоров'я населення, озвучені варіанти взаємодії між державою, бізнесом, громадськими організаціями та експертами для забезпечення швидких і якісних реформ в цій сфері. А також створення ефективних засобів інформування широких верст населення, створення системи мотивацій для формування соціальної відповідальності у бізнес-середовищі та серед населення, формування культури відповідального підприємництва щодо здорового способу життя та нешкідливого харчування.

У дискусії взяли участь:
• Олександр Квіташвілі, міністр охорони здоров'я України.
• Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України.
• Ольга Богомолець, голова комітету ВРУ з питань охорони здоров'я.
• Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини.
• Павло Унгурян, народний депутат, голова міжфракційної групи "За духовність, моральність і здоров'я України".
• Доктор Юрген Шрайбер, професор Інституту Фраунгофера (Німеччина).
• Світлана Співакова, керівник компанії FitCurves.
• Тимофій Нагорний, президент "Фонда волонтеров Украины".
• Глеб Співаков, голова Співдружності соціальних підприємств України.
• Доріт Ніцан Калускі, керівник Бюро ВООЗ в Україні.
• Представники UNICEF та інші.

За словами Міністра охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, аби забезпечити високий рівень захисту здоров'я людей та створити прозорі умови ведення господарської діяльності у сфері безпечності харчових продуктів МОЗ України гармонізує законодавство України із законодавством Європейського Союзу та забезпечує систему профілактичних заходів, в тому числі, й для визначення параметрів безпечності харчових продуктів.
За результатами обговорення він та інші учасники заходу, зокрема, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова комітету ВР з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, підписали резолюцію, що визначає основні завдання для України.

Це насамперед:
• стимулювання та підтримка міжсекторального розвитку політики у сфері громадського здоров'я;
• сприяння проведенню досліджень з питань здорового способу життя та створення ефективних засобів інформування широких верств населення з питань культури здорового способу життя;
• підвищення обізнаності населення щодо факторів ризику неінфекційних захворювань, шляхів його зменшення та заохочення населення до здорової поведінки у ставленні до власного здоров'я;
• формування сучасних традицій здорового стилю життя у суспільстві;
• проведення інформаційно-просвітницьких заходів для формування соціальної відповідальності у бізнес-середовищі, спрямованої на реалізацію програми ЄС «Європейська стратегія здоров'я -2020».

«Традиції здорового способу життя – одна із важливих складових державної безпеки. Тому МОЗ України обов'язково буде флагманом у започаткуванні цих традицій», - вважає Олександр Квіташвілі.

 

Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

21-04-2017
Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

  20 апреля Центральный офис Компании FitCurves поддержал социальную акцию "Зробимо Україну чистою", выйдя на уборку территории возле офиса. Видео-отчет о том, как это было предоставляем Вам для просмотра! 

Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

16-04-2017
Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

От всей души поздравляем Вас со светлым праздником Пасхи!
Желаем Вам мира ...