Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
fest3
16 травня Києві на Хрещатику та у парку імені Тараса Шевченка відбувся яскравий та неповторний фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Всі разом – за сім'ю».
Фестиваль вже встиг стати щорічною національною традицією, яка була розпочата у 2010 році. Цього разу захід був приурочений до Тижня подружжя 15-22 травня і до Дня Європи.

Метою заходу було наголосити на авторитеті традиційних сімейних цінностей у суспільстві. Подібні сімейні свята проходили на вихідних у багатьох містах Україні під гаслом «Є родина – міцна країна».

Захід разпочався з благословення митрополита Олександра та урочистої ходи головними вулицями Києва. Протягом дня для мешканців та гостей міста діяли локації для цікавого сімейного дозвілля. Подружжя та всі бажаючи могли безкоштовно отримати консультацію професійних психологів, прослухати лекції на актуальні теми, а також сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей та їх батьків проводилися спортивні естафети, змагання, конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри.

А ввечері відбувся святковий концерт, де було нагороджено переможців. Олександр Джусупов, телеведучий, репортер програми «Абзац» на Новому каналі, і Тетяна Градських, відомий блогер, запалювали глядачів веселим настроєм. Гостей фестиваля розважали: співачка Шаніс, фіналістка «Голосу країни 1», Роман Ващук, співак, автор, телеведучий програми «Більше ніж гроші», Марина Одольська, заслужена артистка України, Юлія Джусупова, учасниця шоу «Х-фактор» і «Фабрики зірок», DJ Max Katovsky та багато інших.

«Важливість сімейних цінностей та традицій важко переоцінити, тому що вони є підставою процвітання та розвитку суспільства. Їх збереження та захист у сучасних умовах є стратегічним напрямком діяльності багатьох державних та громадських організацій. Спільнота FitCurves багато років поспіль працює в напрямку оздоровлення та зміцнення сімей. Тому що ми віримо, що наша країна може стати здоровою та щасливою лише тоді, коли у неї є здорові та щасливі сімї» - зазначила Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves.


 

 


FitCurves на первом месте!

30-01-2017
FitCurves  на первом месте!

  По результатам исследования потребительских предпочтений, которое проводилось в течение 2016 года в рамках ежегодного конкурса «Фавориты Успеха» в Украине, торговая марка FitCurves заняла первое место в народном рейтинге общественного доверия! Суммарно на протяжении 2016 года было опрошено 38419 респондентов изо всех регионов ­Укра...

Фитнес-тур «Живи танцуя»

12-01-2017
Фитнес-тур «Живи танцуя»

  На протяжении 2017 года в 12 городах Украины будет проходить грандиозное событие - Фитнес-тур «Живи танцуя», цель которого – популяризация здорового образа жизни среди женщин, формирование новой культуры здоровья и новых здоровых семейных традиций! Фитнес-тур «Живи танцуя» – социально-просветительский, часть проекта «Здоровье – это про...