Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
fest3
16 травня Києві на Хрещатику та у парку імені Тараса Шевченка відбувся яскравий та неповторний фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Всі разом – за сім'ю».
Фестиваль вже встиг стати щорічною національною традицією, яка була розпочата у 2010 році. Цього разу захід був приурочений до Тижня подружжя 15-22 травня і до Дня Європи.

Метою заходу було наголосити на авторитеті традиційних сімейних цінностей у суспільстві. Подібні сімейні свята проходили на вихідних у багатьох містах Україні під гаслом «Є родина – міцна країна».

Захід разпочався з благословення митрополита Олександра та урочистої ходи головними вулицями Києва. Протягом дня для мешканців та гостей міста діяли локації для цікавого сімейного дозвілля. Подружжя та всі бажаючи могли безкоштовно отримати консультацію професійних психологів, прослухати лекції на актуальні теми, а також сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей та їх батьків проводилися спортивні естафети, змагання, конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри.

А ввечері відбувся святковий концерт, де було нагороджено переможців. Олександр Джусупов, телеведучий, репортер програми «Абзац» на Новому каналі, і Тетяна Градських, відомий блогер, запалювали глядачів веселим настроєм. Гостей фестиваля розважали: співачка Шаніс, фіналістка «Голосу країни 1», Роман Ващук, співак, автор, телеведучий програми «Більше ніж гроші», Марина Одольська, заслужена артистка України, Юлія Джусупова, учасниця шоу «Х-фактор» і «Фабрики зірок», DJ Max Katovsky та багато інших.

«Важливість сімейних цінностей та традицій важко переоцінити, тому що вони є підставою процвітання та розвитку суспільства. Їх збереження та захист у сучасних умовах є стратегічним напрямком діяльності багатьох державних та громадських організацій. Спільнота FitCurves багато років поспіль працює в напрямку оздоровлення та зміцнення сімей. Тому що ми віримо, що наша країна може стати здоровою та щасливою лише тоді, коли у неї є здорові та щасливі сімї» - зазначила Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves.


 

 


Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

21-04-2017
Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

  20 апреля Центральный офис Компании FitCurves поддержал социальную акцию "Зробимо Україну чистою", выйдя на уборку территории возле офиса. Видео-отчет о том, как это было предоставляем Вам для просмотра! 

Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

16-04-2017
Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

От всей души поздравляем Вас со светлым праздником Пасхи!
Желаем Вам мира ...