Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
fest3
16 травня Києві на Хрещатику та у парку імені Тараса Шевченка відбувся яскравий та неповторний фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Всі разом – за сім'ю».
Фестиваль вже встиг стати щорічною національною традицією, яка була розпочата у 2010 році. Цього разу захід був приурочений до Тижня подружжя 15-22 травня і до Дня Європи.

Метою заходу було наголосити на авторитеті традиційних сімейних цінностей у суспільстві. Подібні сімейні свята проходили на вихідних у багатьох містах Україні під гаслом «Є родина – міцна країна».

Захід разпочався з благословення митрополита Олександра та урочистої ходи головними вулицями Києва. Протягом дня для мешканців та гостей міста діяли локації для цікавого сімейного дозвілля. Подружжя та всі бажаючи могли безкоштовно отримати консультацію професійних психологів, прослухати лекції на актуальні теми, а також сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей та їх батьків проводилися спортивні естафети, змагання, конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри.

А ввечері відбувся святковий концерт, де було нагороджено переможців. Олександр Джусупов, телеведучий, репортер програми «Абзац» на Новому каналі, і Тетяна Градських, відомий блогер, запалювали глядачів веселим настроєм. Гостей фестиваля розважали: співачка Шаніс, фіналістка «Голосу країни 1», Роман Ващук, співак, автор, телеведучий програми «Більше ніж гроші», Марина Одольська, заслужена артистка України, Юлія Джусупова, учасниця шоу «Х-фактор» і «Фабрики зірок», DJ Max Katovsky та багато інших.

«Важливість сімейних цінностей та традицій важко переоцінити, тому що вони є підставою процвітання та розвитку суспільства. Їх збереження та захист у сучасних умовах є стратегічним напрямком діяльності багатьох державних та громадських організацій. Спільнота FitCurves багато років поспіль працює в напрямку оздоровлення та зміцнення сімей. Тому що ми віримо, що наша країна може стати здоровою та щасливою лише тоді, коли у неї є здорові та щасливі сімї» - зазначила Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves.


 

 


Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

21-10-2016
Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

  20 октября в Киеве, в концерт-холле MonteRay, прошла первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty, в рамках всемирного движения борьбы и профилактики рака молочной железы (РМЖ). PinkParty – всемирно известное движение борьбы с РМЖ, проекты, которые проходят в более чем 50 странах мира. Цель проекта – привлечь внимание к такой...

Благотворительный проект PINK PARTY

14-10-2016
Благотворительный проект PINK PARTY

  20 октября – всеукраинский День борьбы и профилактики рака молочной железы. В этот день в городах Украины будет проходить серия благотворительных вечеринок - PinkParty. Приглашаем всех желающих присоединиться к проекту!  PinkParty – это всемирно известный проект, который уже больше 10 лет проводится в Америке и по всей Европе...