Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
slide01
За даними дослідження від надмірної маси тіла та ожиріння зараз страждає близько 60% населення України. При цьому ожиріння майже однаково поширене серед жінок та чоловіків, у свою чергу, надмірну масу тіла відмічають у 44,3% чоловіків та 30,1% жінок. Вражає також те, що близько 70% населення не займаються регулярною фізичною активністю та близько 75% людей не дотримуються системності у харчуванні. Слід зазначити також, що ожиріння та надмірна маса тіла пов'язані із розвитком хронічних хвороб. Так, відсоток хронічно хворих із ожирінням (64,6%) значно перевищує цей показник серед осіб з нормальною масою тіла (39,1%).

Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves: «Найновіші дані, які ми отримали дякуючи цьому дослідженню, ще раз підкреслюють необхідність і важливість фізичної активності та правильного харчування. А головне, що у формуванні здорового способу життя головне місце посідає саме родина. Об'єднавши наші зусилля з різними структурами та організаціями ми хочемо змінити таке положення речей, створивши у суспільстві відповідальний підхід та моду на здоровий стиль життя».

Опитування було ініційоване Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров'я» спільно з МОЗ України і було проведене цієї весни в 42 містах України.

Дослідження стало першим кроком у реалізації проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходив при підтримці ВГО «Співдружності соціальних підприємців» та багатьох фахових організацій. Воно відіграло рішучу роль у подальшій дискусії круглого столу та формуванні дій направлених на підвищення рівня якості життя українців, який відбувся у Всесвітній день здоров'я 7 квітня. 

 

Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

21-10-2016
Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

  20 октября в Киеве, в концерт-холле MonteRay, прошла первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty, в рамках всемирного движения борьбы и профилактики рака молочной железы (РМЖ). PinkParty – всемирно известное движение борьбы с РМЖ, проекты, которые проходят в более чем 50 странах мира. Цель проекта – привлечь внимание к такой...

Благотворительный проект PINK PARTY

14-10-2016
Благотворительный проект PINK PARTY

  20 октября – всеукраинский День борьбы и профилактики рака молочной железы. В этот день в городах Украины будет проходить серия благотворительных вечеринок - PinkParty. Приглашаем всех желающих присоединиться к проекту!  PinkParty – это всемирно известный проект, который уже больше 10 лет проводится в Америке и по всей Европе...