Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
slide01
За даними дослідження від надмірної маси тіла та ожиріння зараз страждає близько 60% населення України. При цьому ожиріння майже однаково поширене серед жінок та чоловіків, у свою чергу, надмірну масу тіла відмічають у 44,3% чоловіків та 30,1% жінок. Вражає також те, що близько 70% населення не займаються регулярною фізичною активністю та близько 75% людей не дотримуються системності у харчуванні. Слід зазначити також, що ожиріння та надмірна маса тіла пов'язані із розвитком хронічних хвороб. Так, відсоток хронічно хворих із ожирінням (64,6%) значно перевищує цей показник серед осіб з нормальною масою тіла (39,1%).

Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves: «Найновіші дані, які ми отримали дякуючи цьому дослідженню, ще раз підкреслюють необхідність і важливість фізичної активності та правильного харчування. А головне, що у формуванні здорового способу життя головне місце посідає саме родина. Об'єднавши наші зусилля з різними структурами та організаціями ми хочемо змінити таке положення речей, створивши у суспільстві відповідальний підхід та моду на здоровий стиль життя».

Опитування було ініційоване Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров'я» спільно з МОЗ України і було проведене цієї весни в 42 містах України.

Дослідження стало першим кроком у реалізації проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходив при підтримці ВГО «Співдружності соціальних підприємців» та багатьох фахових організацій. Воно відіграло рішучу роль у подальшій дискусії круглого столу та формуванні дій направлених на підвищення рівня якості життя українців, який відбувся у Всесвітній день здоров'я 7 квітня. 

 

Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

21-04-2017
Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

  20 апреля Центральный офис Компании FitCurves поддержал социальную акцию "Зробимо Україну чистою", выйдя на уборку территории возле офиса. Видео-отчет о том, как это было предоставляем Вам для просмотра! 

Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

16-04-2017
Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

От всей души поздравляем Вас со светлым праздником Пасхи!
Желаем Вам мира ...