Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
slide01
За даними дослідження від надмірної маси тіла та ожиріння зараз страждає близько 60% населення України. При цьому ожиріння майже однаково поширене серед жінок та чоловіків, у свою чергу, надмірну масу тіла відмічають у 44,3% чоловіків та 30,1% жінок. Вражає також те, що близько 70% населення не займаються регулярною фізичною активністю та близько 75% людей не дотримуються системності у харчуванні. Слід зазначити також, що ожиріння та надмірна маса тіла пов'язані із розвитком хронічних хвороб. Так, відсоток хронічно хворих із ожирінням (64,6%) значно перевищує цей показник серед осіб з нормальною масою тіла (39,1%).

Світлана Співакова, керівник фітнес мережі FitCurves: «Найновіші дані, які ми отримали дякуючи цьому дослідженню, ще раз підкреслюють необхідність і важливість фізичної активності та правильного харчування. А головне, що у формуванні здорового способу життя головне місце посідає саме родина. Об'єднавши наші зусилля з різними структурами та організаціями ми хочемо змінити таке положення речей, створивши у суспільстві відповідальний підхід та моду на здоровий стиль життя».

Опитування було ініційоване Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров'я» спільно з МОЗ України і було проведене цієї весни в 42 містах України.

Дослідження стало першим кроком у реалізації проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходив при підтримці ВГО «Співдружності соціальних підприємців» та багатьох фахових організацій. Воно відіграло рішучу роль у подальшій дискусії круглого столу та формуванні дій направлених на підвищення рівня якості життя українців, який відбувся у Всесвітній день здоров'я 7 квітня. 

 

Правила Лучших: Живи развиваясь!

23-03-2017
Правила Лучших:  Живи развиваясь!

  Это Ваша возможность стать Лучшей уже сегодня Разве не прекрасно в тёплую апрельскую погоду, в предвкушении длинных выходных, побаловать себя встречей с компанией людей, которые стремятся к новым вершинам, и завести полезные знакомства?   28 апреля в Киеве состоится V Национальный форум «Правила Лучших», который в этом году собе...

FitCurves на первом месте!

30-01-2017
FitCurves  на первом месте!

  По результатам исследования потребительских предпочтений, которое проводилось в течение 2016 года в рамках ежегодного конкурса «Фавориты Успеха» в Украине, торговая марка FitCurves заняла первое место в народном рейтинге общественного доверия! Суммарно на протяжении 2016 года было опрошено 38419 респондентов изо всех регионов ­Укра...