Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
Plakat A1 2 UKR

Приходь на Хрещатик святкувати День здорової жінки!

19 вересня 2015 року, в суботу, з 12:00 до 17:00 в центрi Києва на Хрещатику (біля будівлі КМДА) вiдбудетьсясвяткування Дня здорової жінки, а також стартВсеукраїнської соціально-просвітницької акції «Естафета здоров'я та краси».

В цей день кияни та гості столиці зможуть взяти участь у ярмарках, конкурсах, розіграшах, навчальних інтерактивах, танцювальних майстер-класах «Живи танцюючи!», а також безкоштовно пройти діагностику тілобудови і дізнатися багато нового в області правильного харчування та схуднення.

Метою цього заходу є привернути увагу українців до таких важливих питань як: вплив здоров'я жінки на стан економіки країни, необхідність своєчасного обстеження, формування культури здорового способу життя, підвищення ролі жінки в суспільстві та важливість всебічної турботи про неї.

Акція «Естафета здоров'я та краси» є частиною широкомасштабного всеукраїнського проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходитиме в рамках програми ВООЗ «Здоров'я –2020: основи європейської політики та стратегії для ХХІ століття». Акція відбуватиметься протягом трьох місяців у понад 50 містах України за участю громадських та благодійних організацій, представників державних організацій, медичних фахівців та діячів науки МОЗ.

 

Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

21-10-2016
Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

  20 октября в Киеве, в концерт-холле MonteRay, прошла первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty, в рамках всемирного движения борьбы и профилактики рака молочной железы (РМЖ). PinkParty – всемирно известное движение борьбы с РМЖ, проекты, которые проходят в более чем 50 странах мира. Цель проекта – привлечь внимание к такой...

Благотворительный проект PINK PARTY

14-10-2016
Благотворительный проект PINK PARTY

  20 октября – всеукраинский День борьбы и профилактики рака молочной железы. В этот день в городах Украины будет проходить серия благотворительных вечеринок - PinkParty. Приглашаем всех желающих присоединиться к проекту!  PinkParty – это всемирно известный проект, который уже больше 10 лет проводится в Америке и по всей Европе...