Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
0O9A7887

17 вересня 2015 року вiдбулась прес-конференція, яка була присвячена Дню здорової жінки в Україні та початку Всеукраїнської соціально-просвітницької акції «Естафета здоров'я та краси».

19 вересня 2015 року, в суботу, з 12:00 до 17:00 в центрi Києва на Хрещатику (біля будівлі КМДА) вiдбудеться святкування Дня здорової жінки. В цей день кияни та гості столиці зможуть взяти участь у ярмарках, конкурсах, розіграшах, навчальних інтерактивах, танцювальних майстер-класах «Живи танцюючи!», а також безкоштовно пройти діагностику тілобудови і дізнатися багато нового в області правильного харчування та схуднення.

«Метою цього заходу є привернути увагу українців до таких важливих питань як: вплив здоров'я жінки на стан економіки країни, необхідність своєчасного обстеження, формування культури здорового способу життя, підвищення ролі жінки в суспільстві та важливість всебічної турботи про неї» - зазначив Владислав Сила, голова Асоціації «Українські центри нових технологій здоров'я».

0O9A7922«Акція «Естафета здоров'я та краси» є частиною широкомасштабного всеукраїнського проекту «Здорова нація – сильна Україна», який проходитиме в рамках програми ВООЗ «Здоров'я –2020: основи європейської політики та стратегії для ХХІ століття». Акція пройде у понад 50 містах України за участю громадських та благодійних організацій, представників міністерств, медичних фахівців та діячів науки МОЗ» – розповіла Віолетта Лазарєва, директор мережі FitCurves.

Отто Стойка, керівник і головний лікар Київського міського центру здоров'я, кандидат медичних наук: «В нашій країні традиційно жінки є більш свідомими щодо збереження свого здоров'я та своєї родини. Вони частіше звертаються до лікарів, частіше звертають увагу на стан здоров'я дітей та чоловіків. Тому я сподіваюся на те, що саме жінки будуть все більше і більше спонукати своїх близьких до здорового способу життя і цьому якраз сприяють такі центри здоров'я, які будує FitCurves!»

Олег Швець - головний позаштатний дієтолог Міністерства охорони здоров'я України, голова Асоціації дієтологів України, кандидат медичних наук: «Стан здоров'я сучасної людини, її якість і тривалість життя залежать від низки зовнішніх факторів. В Україні в останні роки швидкими темпами продовжує скорочуватись населення внаслідок хвороб, зумовлених нездоровим харчуванням. Скоординовані комплексні заходи на усіх рівнях, від центрального державного до кожної родини, дозволять змінити ситуацію на краще. Про це свідчить досвід найбільш здорових і успішних країн Європи та світу».

0O9A7908«Введення Дня здорової жінки в Україні - це добра можливість привернути увагу громадськості до питань здоров'я і нагадати про важливість щоденних тренувань, які зміцнюють не тільки тіло, а й дух. Протягом останніх 5-ти років було доведено, що жінки, які регулярно займаються фізкультурою і спортом, мають на третину менш шансів потрапити в число онкологічних пацієнток» - зазначив Валентин Палиця, заступник керівника мамологічного відділення LISOD.

 

Акция от FitCurves и ТМ PEAK – занимайся фитнесом комфортно ...

28-11-2016
Акция от FitCurves и ТМ PEAK – занимайся фитнесом комфортно ...

  С 28 ноября по 25 декабря 2016 г принимай участие в еженедельном розыгрыше пары кроссовок ТМ PEAK в социальных сетях FitCurves и FitShop: facebook.com/fitshop.ua
facebook.com/FitCurvesUkraine
vk.com/fitcurvesukraine (условия Акции ищи в постах Акции в указанных социальных сетях)   Во время занятий спортом, физической ...

Компанія FitCurves передала медичні інструменти відділенню п...

22-11-2016
Компанія FitCurves передала медичні інструменти відділенню п...

21 листопада компанія FitCurves передала медичні інструменти відділенню відділенню пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного Інституту рака в рамках всеукраїнського руху боротьби з раком молочної залози. Соціальний проект «Рожевий Жовтень» було ініційовано Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров’я» та ре...