Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
 
0O9A5794

1 березня, у прес-центрі УНIАН відбулася презентація всеукраїнського соціологічного опитування ставлення до здорового способу життя жіночої аудиторії України. Дослідження проведене Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров’я» спільно з кафедрою промислового маркетингу КПІ та мережею жіночих фітнес-клубів FitCurves.

Метою дослідження було вивчення розуміння жінками України необхідності дбайливого ставлення до свого здоров’я у сферах харчування, шкідливих звичок, фізичної активності, превентивної медицини та відпочинку. Більшість українських жінок не дотримуються здорового способу життя навіть тоді, коли мають таку можливість. Була зафіксована відсутність цінності ведення здорового способу життя у сприйнятті українських жінок та спростувало вплив нестачі грошей, як ключової причини такої поведінки.
 
0O9A5728В ході дослідження було визначено, що українські жінки добре обізнані з правилами здорового харчування і вважають їх обов’язковими чи бажаними, але у більшості своїй їх не дотримуються, або дотримуються частково. Тільки 31% жінок приймає їжу не менше трьох разів на день та лише 9% дотримуються збалансованого харчування. «Добра обізнаність опитаних жінок щодо принципів здорового харчування, безумовно, є позитивним результатом дослідження. Якщо людина знає про важливість певних речей для власного життя, то з часом почне використовувати це знання. Бажано, щоб це сталося якомога раніше. І тут починає відігравати провідну роль мотивація. Вона частіше присутня саме у жінок, які приділяють велику увагу своїй зовнішності» - зазначив президент асоціації дієтологів України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України Олег Швець.
 
0O9A5738Цікаво, щодо гіпотези про те, що недостатній рівень доходу може заважати жінкам нормально харчуватися – результати дослідження спростовують цю гіпотезу: частка жінок, які відмовляються від шкідливих продуктів, дотримуються збалансованого харчування та достатньої кількості прийомів їжі на день, не залежить від рівня доходу.
 
0O9A5783Щодо фізичної активності, згідно з результатами дослідження 3% жінок відповіли, що регулярно займаються на тренажерах та 8% займаються іншими фізичними навантаженнями не менше 2-3 разів на тиждень. 16% жінок відмічають, що кожного дня роблять зарядку. Експерти погодились що це є низькій показник: «Дослідження ще раз підтвердило те, що культура здорового способу життя в нашій країні слабо розвинена. Щоб заохотити жінок змінити свої звички та покращити якість повсякденного життя своєї родини, ми повинні заохотити їх і зробити це цікавим способом. Зі свого боку, мережа фітнес-клубів FitCurves з 14 березня провадитиме трьохмісячний всеукраїнський Марафон здорового схуднення, який сприятиме не тільки інформуванню широких верств населення, але допоможе тисячам жінок поліпшити свій стан здоров’я. Ми віримо, що наш внесок в формування нових парадигм буде підтриманий населенням та усіма іншими небайдужими.» - прокоментувала Віолета Шкуратова, керівник мережі жіночих фітнес-клубів FitCurves.
 
0O9A5762За словами Оксани Анастасьєвої, начальника відділу фізичного виховання різних верств населення департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, уряд вже реагує на виклик та впроваджує необхідні дії у цьому напрямку: «Світовий досвід засвідчує, що оптимальна рухова активність упродовж усього життя кожної людини – найефективніший засіб профілактики захворювань та зміцнення здоров’я. Низький рівень оздоровчої рухової активності населення стримує формування здорового способу життя, від якого на 60% залежить стан здоров’я людини. Тому, з метою створення сприятливих умов для зміцнення здоров'я, розроблено Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація", схвалену Указом Президента України від 9 лютого 2016 року».
 
В ході дослідження було з’ясовано, що лише 2% українських жінок вважають, що вони повноцінно піклуються про своє здоров’я. Відсутність часу респондентки зазначають як головну причину (64%), яка їм заважає. Крім цієї причини жінки обирають відсутність грошей (40%), лінь (35%) та хронічні хвороби (16%) як фактори, що заважають їм піклуватися про власне здоров’я.

 

Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

21-10-2016
Первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty

  20 октября в Киеве, в концерт-холле MonteRay, прошла первая в Украине благотворительная вечеринка PinkParty, в рамках всемирного движения борьбы и профилактики рака молочной железы (РМЖ). PinkParty – всемирно известное движение борьбы с РМЖ, проекты, которые проходят в более чем 50 странах мира. Цель проекта – привлечь внимание к такой...

Благотворительный проект PINK PARTY

14-10-2016
Благотворительный проект PINK PARTY

  20 октября – всеукраинский День борьбы и профилактики рака молочной железы. В этот день в городах Украины будет проходить серия благотворительных вечеринок - PinkParty. Приглашаем всех желающих присоединиться к проекту!  PinkParty – это всемирно известный проект, который уже больше 10 лет проводится в Америке и по всей Европе...