Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
 
press pink october

11 жовтня в прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Жовтень - міжнародний місяць боротьби з раком молочної залози. Україна на шляху формування системи суспільного здоров’я».

До участі були запрошені представники медицини, громадськості, бізнесу i держави:
• Наталiя Нiзова – генеральний директор Українського Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України
• Наталія Лук'янова – доктор біологічних наук, інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України
• Ольга Шербакова – ведучий експерт практик напрямку акушерства і гінекології мережі лабораторних центрів «Сінево», член Асоціації акушерства і гінекології України
• Катерина Блiнова – зам. голова правління Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я»
• Віолетта Шкуратова – керівник мережі фітнес-клубів FitCurves.

Під час прес-конференції обговорювалися практичні кроки формування в Україні культури здорового способу життя, особливо в сфері профілактики неінфекційних захворювань. Було презентовано Міжнародний проект PinkParty, який вперше відбудеться в українськім форматі. Наприкінці жовтня у всіх містах України в клубах FitCurves та міських майданчиках відбудеться яскрава, неординарна подія - PinkParty, в програмі якої: інтерактивні майстер-класи з лікарями-онкологами, консультації з дієтологами, виступи спортсменів і зірок естради, а також запальні, веселі тренування «Живи танцюючи». А найважливіше - це збір коштів, які будуть спрямовані на потреби міських онкологічних лікарень або потреби окремих жінок.

«На жаль, рак молочної залози (РМЗ) став наймасовішою проблемою нинішнього століття, серед онко захворювань у жінок в цілому. Якщо раніше люди хворіли від епідемій, або важких умов праці, то тепер смертність почастішала від неінфекційних захворювань, в тому числі від раку та серцево-судинних захворювань. Люди мало рухаються, неправильно харчуються, недооцінюють своєчасний медичний огляд. Безвідповідальне ставлення до свого здоров'я стало реальною проблемою для нашого суспільства» - зазначила Катерина Блінова, заступник голови Асоціації «Українські центри нових технологій здоров'я».

Член клубу FitCurves Лариса Лопата, яка перемогла РМЗ, в свою чергу розповіла:
«Рак молочної залози – це страшна хвороба! Але це ще не вирок! Пройшовши весь шлях, від відчаю, операції, лікування, до ремісії, я би хотіла заохотити жінок не здаватися! Я знову живу повним життям завдяки реабілітаційній програмі та заняттям в фітнес клубі FitCurves, де мені надали підтримку і допомогли соціально адаптуватися. Ця та інші програми клубів, допомогли тисячам жінок пройти безкоштовні діагностики в кращих лікарнях, ми всі разом збирали кошти нужденним в операціях. І сьогодні жінки наших клубів, яких понад 350 в Україні та країнах Східної Європи, об'єдналися в проекті Pink Party для того, щоби формувати в суспільстві новий підхід до здоров'я за допомогою сучасних технологій та сучасного стилю життя».

  

 

Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

21-04-2017
Центральный офис Компании FitCurves принял участие в социаль...

  20 апреля Центральный офис Компании FitCurves поддержал социальную акцию "Зробимо Україну чистою", выйдя на уборку территории возле офиса. Видео-отчет о том, как это было предоставляем Вам для просмотра! 

Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

16-04-2017
Поздравляем со светлым праздником Пасхи!

От всей души поздравляем Вас со светлым праздником Пасхи!
Желаем Вам мира ...