Международная сеть женских
фитнес-клубов FitCurves
0-800-30-30-35

бесплатно со стационарных

и мобильных телефонов Украины

 
Pink party results

21 листопада компанія FitCurves передала медичні інструменти відділенню відділенню пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного Інституту рака в рамках всеукраїнського руху боротьби з раком молочної залози.

Соціальний проект «Рожевий Жовтень» було ініційовано Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров’я» та реалізовано компанією FitCurves, з метою інформування та допомоги українським жінкам у боротьбі із раком молочної залози (РМЗ).
 
В рамках всеукраїнського проекту «Здорова нація – сильна Україна», що проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства молоді і спорту України, також за підтримки медичних клінік, протягом жовтня в понад 100 клубах FitCurves, у 22 містах України проходили акції, спрямовані на допомогу жінкам в обстеженні і лікуванні РМЗ.
 
Віолетта Шкуратова, керівник міжнародної мережі клубів FitCurves, озвучила статистику цих акцій: «Через спортивні клуби було проінформовано 53 тис. жінок про профілактику хвороби, пільгове обстеження пройшли 1200 жінок, на суму 430 тис.грн. В клубах FitCurves було подаровано 285 абонементів жінкам після РМЗ для відновлення, на суму 541 500 грн. Ми віримо, що проект стане щорічною доброю традицією!»
 
Ще одна мета «Рожевого Жовтня» - це збір коштів для цільової допомоги жінкам з РМЗ. На кінець проекту було зібрано 211 тис.грн., надано допомогу сімдесяти жінкам. А також були закуплені та передані хірургічні інструменти в Національний Інститут раку, у відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії.
 
Ольга Лигирда, завідувач відділенням, хірург-онколог, мамолог Інституту раку, відмітила: «Щорічно у відділенні нашого Інституту ми оперуємо більше тисячі жінок (6-8 операцій на день). Мі щиро вдячні компанії FitCurves за допомогу у придбанні вельми необхідних хірургічних інструментів. Нажаль, хірургічне втручання найчастіше є невід’ємною складовою у лікуванні раку молочної залози у жінок. Тож якість операції напряму залежить, в тому числі, і від якості інструментів. – сказала лікарка, - Хотілося б звернутися до наших жінок, та заохотити їх своєчасно проходити медичні обстеження, не доводити лікування до оперативного втручання. Адже РМЗ, який виявлено на 1-2 стадіях виліковний повністю. Тож, любіть себе, дорогі жінки, цінуйте та бережіть своє здоров’я!» - зауважила Ольга Федорівна.
 
Джерело - УНІАН

 

Правила Лучших: Живи развиваясь!

23-03-2017
Правила Лучших:  Живи развиваясь!

  Это Ваша возможность стать Лучшей уже сегодня Разве не прекрасно в тёплую апрельскую погоду, в предвкушении длинных выходных, побаловать себя встречей с компанией людей, которые стремятся к новым вершинам, и завести полезные знакомства?   28 апреля в Киеве состоится V Национальный форум «Правила Лучших», который в этом году собе...

FitCurves на первом месте!

30-01-2017
FitCurves  на первом месте!

  По результатам исследования потребительских предпочтений, которое проводилось в течение 2016 года в рамках ежегодного конкурса «Фавориты Успеха» в Украине, торговая марка FitCurves заняла первое место в народном рейтинге общественного доверия! Суммарно на протяжении 2016 года было опрошено 38419 респондентов изо всех регионов ­Укра...